Nadi Astrolojisi

NADİ ASTROLOJİ

NADİ ASTROLOJİ nedir?

Nadi Astrolojinin 'Süper Bilimi' Ruhunuzun Yolculuk hikayesine ışık tutacaktır. Geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi anlayacaksınız. Nadi Astroloji, 'Işık Biliminin Kanalını Arayın' anlamına gelen “Nadi Jyotish” olarak da bilinir. Daha da ötesi, Nadi'nin bir “Parmak İzleri Bilimi” ve bir “Sesler Bilimi” olmasıdır. Nadi Astrolojinin verdiği İlahi Bilgiler, toplu olarak “Nadi” diye bilinen palmiye yapraklarına kazınmış eski ve kutsal yazıtlara dayanmaktadır. Nadi, Hindistan'ın Büyük bilgeleriyle ortaya çıkmıştır. Bu ilk Zihin Bilimciler, üstün odaklanmış meditatif uygulamalar, ses dalgaları ve diğer ezoterik tekniklerle en yüksek bilince ulaşmışlardır. Bu aşkın bilgi, tüm ruhların geçmiş ve gelecek yaşam öykülerini görmek için bu sınırlı doğrusal zaman gerçekliğini aşmalarını sağlamıştır. Geleceğe bakışları, onlara gelecek zamanlarda hüküm sürecek zorlukları göstermiştir. İnsanlığa olan derin şefkatlerinden, bu gelişmiş ve hızlandırılmış varlıklar, insanların kaderlerini keşfetmeleri ve dönüştürmeleri ve ruhlarını geliştirmeleri için bir fırsat sunmak istediler. Ve Gördükleri Ruhların Hikayelerini yazdılar.

Nadi Yaprağı nedir?

Nadi, ilk zamanlarda sözlü bilgi olarak aktarılırdı. Yazıya dökülmesi bundan 3000 yıl sonra geldi. Ve yazarlar Hindistan'ın binlerce yıldan uzun süredir sahip olduğu edebi, bilimsel, manevi ve astrolojik mirasını kaydetmeye başladılar; bu büyük bir mirastı... Granit plakalar, ince bakır plakalar ve ağaç kabukları, bilgileri kaydetmek için kullanılan ortamlardan bazılarıydı, ancak Nadi bilgileri için palmiye yaprakları tercih edildi. Rishi’ler hikaylerin her harfini özel bir araç veya kalemle kurutulmuş yaprağa dikkatlice aşındırdı. Bu işlem, yaprağın bölünmesini önlemek için tamamen elle yapıldı. Yazı, kelimeler arasında boşluk olmadan neredeyse kesintisizdir. Yaprakların okunması eğitimin yanı sıra Tamil veya Sanskrit dillerinin iyi anlaşılmasının gereklliğinin bir nedeni de budur. Dağlama tamamlandığında, kontrastı arttırmak ve okunabilir hale getirmek için lamba siyahı veya zerdeçal uygulandı ve bunların korunmasına yardımcı olmak de için yağ sürüldü. Aynı “başparmak izi” ya da “ruh grubu” kategorisindeki yapraklar daha sonra iki ahşap kapak arasında bir kordon ile bağlanarak gruplandı.

Nadi Size Ne Fayda Sağlar?

Nadi'nin en büyük değeri, önceki yaşamlarınızdan mevcut yaşamınıza olan bağlantıları anlamanıza yardımcı olmasıdır. Nadi'nin belki de daha büyük önemi, önceki doğumlarınızdan gelen “artık karmanızı” dönüştürmenin (karmik borcunuzu ödemenin) kesin çözümlerini sunmasıdır. Geçmişiniz bu yaşamınıza sizi rahatsız etmeye gelebilir. Rishiler sadece Nadi yaprağına ruhunuzun yol haritasını yazmakla kalmadı, aynı zamanda sizi olumlu bir yola sokacak bir 'şifalar' veya 'düzeltmeler' listesi de yazdı. Geçmişteki hataları veya yanlış kararlarınızı gerçekten düzeltebilirsiniz. Çoğu zaman bu şifalar basit bir kaç takdimde bulunmak için belirli tapınaklara gitmenizi önerir. Hepimiz enerji varlıklarıyız. Belirli bir girdap enerjiyle (vorteksle) uyumlanarak, geçmişe ait elverişsiz karmik enerji imzanızı geri çekebilir ve varlığınızı tekrar doğru bir yola yönlendirebilirsiniz. Çoğu zaman bu enerji girdapları Hindistan'daki tapınaklardır. Bununla birlikte, karmanızın iyileştirilmesi gereken doğasına bağlı olarak, bazen kiliseler, camiler ve diğer belirli kutsal yerler de ziyaret için reçete edilir. Listelenen ilaçların etkisi, geçmiş eylemlerinizin bugünkü kalıntı etkilerini ortadan kaldırır ve bu yaşamdaki isteklerinizde hızla ilerlemenizi sağlar. Nadi, hayatınızla ilgili özel bölümler olan ve “kandams” diye adlandırılan kısımlar şeklinde organize edilir.

AstroVed Nadi Temel Paketi 3 bölümden oluşur:

Bölüm 1, Bölüm 13 ve Bölüm 14.

1.Kandam veya Genel Bölüm olarak adlandırılan 1. Bölümde, sizi bekleyen gelecekteki önemli olaylar yıl yıl anlatılır.Bölüm 13 ve 14 ise, yaşamınızı dönüştürmek için yapmanız gerekenler ile, olumsuz ihtimallere karşı önleyici tedbirler almanızı öngören iyileştirici bölümlerdir.  

Temel Bölümleri tamamladıktan sonra, hayatınızın önemli alanları hakkında özel bilgiler sağlayan ek bölümlerin okunmasını da tercih edebilirsiniz. Bu bölümlerde farklı alanlarla ilgili ek çözümler de öngörülmüştür.  Not: Bölüm 1, 13 ve 14 ek bölümler sipariş etmeden önce önkoşuldur.

1. Temel Thuliya Nadi Paketi

1. Temel Thuliya Nadi Paketi Bu paket 1, 13 ve 14 numaralı temel bölümleri içerir. AstroVed, yakın gelecekte acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilen nadir bir Nadi astroloji uygulamasını başlatmıştır. Buna Thuliya Nadi Astrolojisi denir. Thuliya (hassas) Nadi, önümüzdeki 3-6 yıl boyunca yaşam olaylarınızı doğru bir şekilde tahmin eden nadir bir Nadi astrolojisidir. Thuliya Nadi, şimdi ve önümüzdeki birkaç yıl içinde hayatınıza daha kesin ve daha ayrıntılı bir şekilde odaklanmaktadır. Şu anda hayatınızı etkileyen enerjiler, insanlar ve olaylar hakkında daha fazla bilgi barındırır. Öngörülen okuma ve iyileştirici önlemler yakın geleceğe odaklanmıştır ve olumlu sonuçları en üst düzeye çıkarırken hayatınızdaki olumsuzlukları en aza indirecektir. Nadi astrolojisinin bu çeşidi Bölüm 1, 13 ve 14'ü de kapsar. Temel Thuliya Nadi Nadi'yi deneyimlemek için bize vermeniz gereken tek şey parmak izinizdir. Bu temel paket, hayatınızdaki 1, 13 ve 14 bölümlerinden okumaları içeren en önemli ve gerekli bilgileri içerir.

Danışmanlık Bedeli : USD 525

Miujiza VedAStro desteği

Eğer MiujizaVedAstro danışmanlarından süreçle ilgili ek destek (parmak izinin gönderilmesi, SKYPTE’da görüşmeler için randevu alınması, görüşmeler sırasında görüşmelere katılarak çeviri yapılması, görüşmeler sonrasında raporun iletilmesi) almak isterseniz, bu ek hizmet için talep edilen bedel

Çeviri ve rehberlik hizmeti bedeli : 750 TL

2. Nadi Temel Paketi

Bu Paket, Bölüm 1, 13 ve 14’de olan esas bilgileri içerir Bölüm 1- General Kandam - adınız, ebeveyninizin adı ve eşinizin adı gibi kişisel bilgilerinizi tanımlamanıza yardımcı olur. Bu bölüm ayrıca hayatınızın geri kalanı için genel tahminler verir. Bölüm 13- “Shanti” Kandam - sizi bundan önceki ve önemli Dünyaya gelişlerinizde gerçekleştirdiğiniz günahlarla ilgili aydınlatır ve bunların şimdiki yaşamınıza etkilerini anlatır. Bu etkileri ortadan kaldırmak ve hayatınızı tersine çevirmek için reçete verilir. Bölüm 14- “Diksha” Kandam - olumsuz gezegensel pozisyonlar ve kıskanç insanlardan gelen kötü göz değmesi nedeniyle mevcut olumsuz etkileri tanımlar. Bunlar, yaşamınızdaki kriz ve engeller için başlıca iki nedendir. Etkileri ortadan kaldıracak ve koruma sağlayacak kutsal bir reçete verilir. Nadi Temel Paketi - Bölüm 1, 13 ve 14’den oluşan bu paket, parmak izinizin yardımıyla hayatınızdaki en önemli ve gerekli konuları içerir.

Danışmanlık Bedeli : USD 429


Miujiza VedAStro desteği

Eğer MiujizaVedAstro danışmanlarından süreçle ilgili ek destek (parmak izinin gönderilmesi, SKYPTE’da görüşmeler için randevu alınması, görüşmeler sırasında görüşmelere katılarak çeviri yapılması, görüşmeler sonrasında raporun iletilmesi) almak isterseniz, bu ek hizmet için talep edilen bedel

Çeviri ve rehberlik hizmeti bedeli : 750 TL

Okuma ve Çözümler Kombine Paketi

Nadi'nin Süper Bilimi ile geçmişiniz, bugününüz ve geleceğiniz hakkındaki tüm sorularınıza canlı yanıtlar alın. Bu Kombine Paket ile hem Nadi Temel Paketin hem de 13. ve 14. bölümler için verilen reçetelerdeki çözümlerin (sizin adınıza şifalandırma çalışmalarının vekil tayin edeceğiniz yetkin kişiler aracılığıyla yapılması) avantajlarından yararlanacaksınız. Bu çalışmalar kıskançlık, nazar, kara büyü vb. gibi etkileri de temizlemektedir.

Danışmanlık Bedeli : USD 756

Miujiza VedAStro desteği

Eğer MiujizaVedAstro danışmanlarından süreçle ilgili ek destek (parmak izinin gönderilmesi, SKYPTE’da görüşmeler için randevu alınması, görüşmeler sırasında görüşmelere katılarak çeviri yapılması, görüşmeler sonrasında raporun iletilmesi) almak isterseniz, bu ek hizmet için talep edilen bedel

Çeviri ve rehberlik hizmeti bedeli : 750 TL

NADİ ASTROLOJİ OKUMA SÜRECİ

1. Arama Süreci : NADİ Paketinizi satın almanızı takiben sizden e-posta aracılığıyla başparmak izlerinizin gönderilmesi istenecektir. Bunu bir parmak izi tarayıcı ile yapabileceğiniz gibi, bir kağıda parmak izinizin mürekkep boyasına batırıldıktan sonraki izinin fotoğrafını da çekerek yapabilirsiniz. Başparmak izinizi alan Nadi Okuyucu size ait Nadi Yaprağını teşhis edecektir. Yaprağınız bulunduktan sonra, SKYPE üzerinden canlı okuma görüşmesi yapmak için davet alacaksınız.

 2. Tanımlama Aşaması: Nadi Okuyucular Hindistan’da oldukları için, büyük olasılıkla Skype ile görüşmeyi tercih edeceksinizdir. Ancak, birisi Hindistan’a Kişisel Olarak Okuma almaya gelmek isterse, bu da organize edilebilir. Bu iki yöntem arasında  hiç bir fark yoktur. Tercihinize ve imkanlarınıza bağlıdır. Bu tanımlama aşaması, yaprağınızı tanımlayacağı için çok önemlidir. Nadi Okuyucu, adınızın ve ebeveynlerinizin isimleri ve doğumunuzdaki belirli astrolojik ayrıntıların doğrulanması gibi eşleşen anahtar öğeleri sorgular. Nadi okuyucu size görüşmede bir çok soru soracaktır, cevaplarınız evet ya da hayır, şeklinde olmalıdır. Evet ya da hayır dışında hiç bir şey söylememelisiniz; eğer o üç kardeşiniz olup olmadığını sorarsa, siz “hayır dört kardeşim var” dememelisiniz. Asla hiç bir ilave bilgi vermeyin. Sadece sorulan sorulara “evet” veya “hayır” şeklinde yanıt verin. “Evet” veya “hayır” ve hepsi bu! Yaprağınız anahtar sorular kullanılarak belirlendikten sonra, Nadi Okuma’nızın Tanımlama Aşaması biter.

 3. Deşifre Aşaması ‘İndeks Yaprağı’ belirlendikten sonra, Nadi Okuyucu hayatınızın farklı alanlarına ait bölümlerde düzenlenen bilgileri okumaya geçer. Öncelikle okuyucu, tüm bu ayrıntıların size aktarılabilmesi için, yaprağı modern Tamil diline çevirmelidir.

 4. Okuma Aşaması: Deşifre aşamasından sonra sizinle SKYPE üzerinden asıl okuma için ikinci bir görüşme zamanı planlanacaktır. Nadi Okuyucu ve beraberinde bir çevirmen (Tamil dilinden İngilizceye) size SKYPE üzerinden yaprağınızda yazılanların detaylı açıklamalarını canlı görüşmede verecektir; Nadi Okuyucu modern Tamilce konuşur ve çevirmen de bunu İngilizceye çevirir. Bu aşama Nadi “Okuma” olarak adlandırılan aşamadır. Bu işlem sırasında soru sorabilir ve açıklama alabilirsiniz. Okuma, sonunda Çözüm (şifa) Reçetenizi de içerir, Okuma’nın bu kısmı kaydedilecek ve AstroVed tarafından size MP3 formatında sunulacaktır.

güvencemiz

AstroVed, yıllarca süren titiz eğitimden geçen ve sadece en yüksek dürüstlük ve beceri seviyesine sahip Nadi Okuyucularıyla çalışır. Otantik Nadi Okuyucular, bu sanatı aynı klanda nesilden nesile aktarılmasıyla öğrenen seçkin bir kaç kişiden oluşur. Dr. Pillai, 20 yılı aşkın bir süredir Nadi araştırması yapmış ve gerçek, doğru ve güvenilir yaprakları keşfetmiştir. Danışma Kurulumuz, uzman Nadi Okuyucular tarafından okunan yaprakların gerçek bir kaynaktan olduğunu garanti eder. Nadi okuyucularımız, Nadi Akreditasyonumuz tarafından özel olarak seçilir ve sürekli olarak izlenir.

memnuniyet garantimiz

Nadi Okuma, Vedik Astroloji Tahmininden farklıdır. Nadi okuyucusu yapraklardan gördüklerini okur. Genel olarak Nadi okurları astrolog da değillerdir. Sadece Kadim Palmiye Yapraklarını sezgisel bir şekilde okumak için eğitilirler. Nadi Yaprak Tanımlama oturumundan sonra tam olarak memnun değilseniz, tam ücret iadesi için nadi@astroved.com ile iletişime geçebilirsiniz. Etkileşimli Okuma oturumu sırasında Nadi okuyucuyu durdurabilir ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa sorular sorabilirsiniz. Belirli bir gezegenin gücüne veya zayıflığına ya da yılın özel dönemleri ile ilgili bilgilere ihtiyacınız varsa, bir vedik astrologla ayrı ve ücretli bir konsültasyon da planlayabilirsiniz.