Miujiza VedAstro Hizmetler

hizmetler

ATEŞ RİTÜELLERİ (HOMALAR)

Tüm astrolojik yorumlar, dokuz gezegenin doğasına ve yerleşimlerine dayanmaktadır. Yeryüzünde yaşadığımız yaşam türünü dikte edebildikleri için efendiler olarak adlandırılırlar.  Gezegenler burcunuzda elverişli ise, rahat bir hayatınız olacak ama eğer kabul etmiyorlarsa, ilgilerinizi isteklerine karşı teşvik etmek zor olacaktır. Gezegen ateş ritüellerinin listesi, olumsuz gezegenlerin etkilerini yatıştırmayı amaçlamaktadır.  Vedik uzmanlarımız, bireysel veya grup gezegensel ateş ritüellerimizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda size rehberlik edecektir.

Doğum Zamanınızı Belirleme (Rektifikasyon)

Bu hizmetimiz tam doğum zamanından emin olmayan danışanlarımız için tasarlanmıştır. Vedik Astroloji tam doğum zamanı bilindiğinde son derece hassas doğrulukta olabilir. Ama doğum zamanı net olmadığında, tüm tahminler değişebilir. Yaşamınızdaki önemli olayların yanı sıra ailenizle ilgili bir dizi soruya yazılı vereceğiniz yanıtlara dayanarak, bir Vedik astrolog kritik yaşam deneyimlerinize dayalı olarak tam doğum zamanınıza ulaşacak kadim yöntemlere sahiptir. Bu çalışma sizin göndereceğimiz soruları yanıtlamanızdan 15-20 gün sonra sonuçlanabilmektedir.

doğum haritası analizi

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Geleceğiniz hakkında endişeleriniz mi var? Artık yaşam sorunlarınıza çözüm bulmak için uzman panelimizdeki Hintli ve Batılı Vedik Astrologlarımız ile doğrudan konuşabilirsiniz. İster kariyer veya para ya da aşk ve ilişki sorunu olsun, canlı görüşme esnasında yaşamınızı dönüştürecek cevaplar almak için artık bize güvenebilirsiniz. Vedik astrolojiden yardım aldığınızda, tüm soru işaretlerinize net yanıtları ve endişelerinizi giderecek çözüm önerilerini bulmak, size elbette ki kendinizi iyi hissettirecektir.

SORUNLARINIZ İÇİN VEDİK ASTROLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Herkesin dönem dönem iş, para, kariyer, aşk, aile, sağlık veya diğer alanlarda yaşadığı sorunlar olabilir. Eğer bu sorunların nedenleri ve çözüm önerileri için Vedik Astrolojiden destek bekliyorsanız, doğru yerdesiniz. Benzer biçimde yaşamınızdaki kişi astrolojik açıdan size uygun mudur ya da uygun değil midir, evliyseniz eşinizle ilgili sorunların kaynağı nedir ve nasıl çözülebilir gibi alanlarda da danışmak isteyebilirsiniz. Vedik astrologlarımız vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sizin ve varsa eşinizin doğum bilgilerini (Doğum Tarihi, Yeri ve Saati) inceleyerek Doğum Haritalarınızı çıkaracak, bu dönemde yaşadığınız sorunların astrolojik açıdan nedenlerini tespit edecek ve size uygun reçeteler önereceklerdir. Bu hizmetimiz genelde 3-4 günde tamamlansa da, gelen taleplerin yoğun olduğu dönemlerde 7 günlük bir süre talep etmekteyiz.

NADİ ASTROLOJİ

NADİ ASTROLOJİ nedir?

Nadi Astrolojinin 'Süper Bilimi' Ruhunuzun Yolculuk hikayesine ışık tutacaktır. Geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi anlayacaksınız. Nadi Astroloji, 'Işık Biliminin Kanalını Arayın' anlamına gelen “Nadi Jyotish” olarak da bilinir. Daha da ötesi, Nadi'nin bir “Parmak İzleri Bilimi” ve bir “Sesler Bilimi” olmasıdır. Nadi Astrolojinin verdiği İlahi Bilgiler, toplu olarak “Nadi” diye bilinen palmiye yapraklarına kazınmış eski ve kutsal yazıtlara dayanmaktadır. Nadi, Hindistan'ın Büyük bilgeleriyle ortaya çıkmıştır. Bu ilk Zihin Bilimciler, üstün odaklanmış meditatif uygulamalar, ses dalgaları ve diğer ezoterik tekniklerle en yüksek bilince ulaşmışlardır. Bu aşkın bilgi, tüm ruhların geçmiş ve gelecek yaşam öykülerini görmek için bu sınırlı doğrusal zaman gerçekliğini aşmalarını sağlamıştır. Geleceğe bakışları, onlara gelecek zamanlarda hüküm sürecek zorlukları göstermiştir. İnsanlığa olan derin şefkatlerinden, bu gelişmiş ve hızlandırılmış varlıklar, insanların kaderlerini keşfetmeleri ve dönüştürmeleri ve ruhlarını geliştirmeleri için bir fırsat sunmak istediler. Ve Gördükleri Ruhların Hikayelerini yazdılar.

Nadi Yaprağı nedir?

Nadi, ilk zamanlarda sözlü bilgi olarak aktarılırdı. Yazıya dökülmesi bundan 3000 yıl sonra geldi. Ve yazarlar Hindistan'ın binlerce yıldan uzun süredir sahip olduğu edebi, bilimsel, manevi ve astrolojik mirasını kaydetmeye başladılar; bu büyük bir mirastı... Granit plakalar, ince bakır plakalar ve ağaç kabukları, bilgileri kaydetmek için kullanılan ortamlardan bazılarıydı, ancak Nadi bilgileri için palmiye yaprakları tercih edildi. Rishi’ler hikaylerin her harfini özel bir araç veya kalemle kurutulmuş yaprağa dikkatlice aşındırdı. Bu işlem, yaprağın bölünmesini önlemek için tamamen elle yapıldı. Yazı, kelimeler arasında boşluk olmadan neredeyse kesintisizdir. Yaprakların okunması eğitimin yanı sıra Tamil veya Sanskrit dillerinin iyi anlaşılmasının gereklliğinin bir nedeni de budur. Dağlama tamamlandığında, kontrastı arttırmak ve okunabilir hale getirmek için lamba siyahı veya zerdeçal uygulandı ve bunların korunmasına yardımcı olmak de için yağ sürüldü. Aynı “başparmak izi” ya da “ruh grubu” kategorisindeki yapraklar daha sonra iki ahşap kapak arasında bir kordon ile bağlanarak gruplandı.

Nadi Size Ne Fayda Sağlar?

Nadi'nin en büyük değeri, önceki yaşamlarınızdan mevcut yaşamınıza olan bağlantıları anlamanıza yardımcı olmasıdır. Nadi'nin belki de daha büyük önemi, önceki doğumlarınızdan gelen “artık karmanızı” dönüştürmenin (karmik borcunuzu ödemenin) kesin çözümlerini sunmasıdır. Geçmişiniz bu yaşamınıza sizi rahatsız etmeye gelebilir. Rishiler sadece Nadi yaprağına ruhunuzun yol haritasını yazmakla kalmadı, aynı zamanda sizi olumlu bir yola sokacak bir 'şifalar' veya 'düzeltmeler' listesi de yazdı. Geçmişteki hataları veya yanlış kararlarınızı gerçekten düzeltebilirsiniz. Çoğu zaman bu şifalar basit bir kaç takdimde bulunmak için belirli tapınaklara gitmenizi önerir. Hepimiz enerji varlıklarıyız. Belirli bir girdap enerjiyle (vorteksle) uyumlanarak, geçmişe ait elverişsiz karmik enerji imzanızı geri çekebilir ve varlığınızı tekrar doğru bir yola yönlendirebilirsiniz. Çoğu zaman bu enerji girdapları Hindistan'daki tapınaklardır. Bununla birlikte, karmanızın iyileştirilmesi gereken doğasına bağlı olarak, bazen kiliseler, camiler ve diğer belirli kutsal yerler de ziyaret için reçete edilir. Listelenen ilaçların etkisi, geçmiş eylemlerinizin bugünkü kalıntı etkilerini ortadan kaldırır ve bu yaşamdaki isteklerinizde hızla ilerlemenizi sağlar. Nadi, hayatınızla ilgili özel bölümler olan ve “kandams” diye adlandırılan kısımlar şeklinde organize edilir.