Miujiza VedAstro Hizmetler

hizmetler

2023 SATÜRN KOVA BURCU TRANSİT ETKİLERİ RAPORU

2023 Satürn Kova Burcu Transit Etkileri Raporu… Tam 30 yıl sonra Satürn, yine Kova burcunda transit halinde… 17 Ocak 2023 – 29 Mart 2025 arasındaki 26 aylık süreçte, Ay Burcunuza göre, Satürn transitinde sizi nelerin beklediğini öğrenmek ister misiniz? O zaman bu rapor tam size göre… Doğum bilgilerinizi (İsim Soyisim, Doğum Tarihi, Doğum Saati ve Doğum Yeri) bize iletin.

Kişiye Özel Vedik Astrolojik Rapor

Mantra ve yantralarla (ya da arketip sembolleri) ile çalışmaya başlamak istiyorsunuz ancak hangisinin sizin için uygun olduğunu bilmiyor musunuz? Ya da astrolojik haritanızda yaşamınızı olumsuz etkileyen doshaları ve çözüm önerilerini mi öğrenmek istiyorsunuz? O zaman bu rapor tam size göre… Doğum bilgilerinizi (İsim Soyisim, Doğum Tarihi, Doğum Saati ve Doğum Yeri) bize iletin ve size şu maddeleri içeren yazılı bir rapor gönderelim :
1. Ay Burcunuz ve etkileri
2. Yükselen Burcunuz ve etkileri
3. Radikal Sayınız ve Şanslı Günleriniz
4. En Etkili Arketipiniz
5. En Etkili Mantralarınız
6. Kaalsarp Dosha Durumunuz ve Çözümler
7. Pitra Dosha Durumunuz ve Çözümler
8. Sade Sathi Durumunuz ve Çözümler
9. Manglik Dosha Durumunuz ve Çözümler
10. Hangi doğal taşları taşımalısınız?
11. Hangi rudrakshayı takmalısınız?

Gereken Süre : 5-15 iş günü.

ATEŞ RİTÜELLERİ (HOMALAR)

Tüm astrolojik yorumlar, dokuz gezegenin doğasına ve yerleşimlerine dayanmaktadır. Yeryüzünde yaşadığımız yaşam türünü dikte edebildikleri için efendiler olarak adlandırılırlar.  Gezegenler burcunuzda elverişli ise, rahat bir hayatınız olacak ama eğer kabul etmiyorlarsa, ilgilerinizi isteklerine karşı teşvik etmek zor olacaktır. Gezegen ateş ritüellerinin listesi, olumsuz gezegenlerin etkilerini yatıştırmayı amaçlamaktadır.  Vedik uzmanlarımız, bireysel veya grup gezegensel ateş ritüellerimizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda size rehberlik edecektir.

Doğum Zamanınızı Belirleme (Rektifikasyon)

Bu hizmetimiz tam doğum zamanından emin olmayan danışanlarımız için tasarlanmıştır. Vedik Astroloji tam doğum zamanı bilindiğinde son derece hassas doğrulukta olabilir. Ama doğum zamanı net olmadığında, tüm tahminler değişebilir. Yaşamınızdaki önemli olayların yanı sıra ailenizle ilgili bir dizi soruya yazılı vereceğiniz yanıtlara dayanarak, bir Vedik astrolog kritik yaşam deneyimlerinize dayalı olarak tam doğum zamanınıza ulaşacak kadim yöntemlere sahiptir. Bu çalışma sizin göndereceğimiz soruları yanıtlamanızdan 15-20 gün sonra sonuçlanabilmektedir.

doğum haritası analizi

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Geleceğiniz hakkında endişeleriniz mi var? Artık yaşam sorunlarınıza çözüm bulmak için uzman panelimizdeki Hintli ve Batılı Vedik Astrologlarımız ile doğrudan konuşabilirsiniz. İster kariyer veya para ya da aşk ve ilişki sorunu olsun, canlı görüşme esnasında yaşamınızı dönüştürecek cevaplar almak için artık bize güvenebilirsiniz. Vedik astrolojiden yardım aldığınızda, tüm soru işaretlerinize net yanıtları ve endişelerinizi giderecek çözüm önerilerini bulmak, size elbette ki kendinizi iyi hissettirecektir.

SORUNLARINIZ İÇİN VEDİK ASTROLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Herkesin dönem dönem iş, para, kariyer, aşk, aile, sağlık veya diğer alanlarda yaşadığı sorunlar olabilir. Eğer bu sorunların nedenleri ve çözüm önerileri için Vedik Astrolojiden destek bekliyorsanız, doğru yerdesiniz. Benzer biçimde yaşamınızdaki kişi astrolojik açıdan size uygun mudur ya da uygun değil midir, evliyseniz eşinizle ilgili sorunların kaynağı nedir ve nasıl çözülebilir gibi alanlarda da danışmak isteyebilirsiniz. Vedik astrologlarımız vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sizin ve varsa eşinizin doğum bilgilerini (Doğum Tarihi, Yeri ve Saati) inceleyerek Doğum Haritalarınızı çıkaracak, bu dönemde yaşadığınız sorunların astrolojik açıdan nedenlerini tespit edecek ve size uygun reçeteler önereceklerdir. Bu hizmetimiz genelde 3-4 günde tamamlansa da, gelen taleplerin yoğun olduğu dönemlerde 7 günlük bir süre talep etmekteyiz.

Dasha Bhukti RAPORU

Gezegenler farklı takımyıldızlarına veya yıldızlara geçtiğinde olaylar ve yaşamdaki deneyimleriniz değişir - farklı enerjiler yeni ve benzersiz olasılıklar yaratmak için karışır. Her gezegen, size yaşamınızı farklı şekillerde etkileyecek benzersiz enerjiler taşır. Bu nedenle, her gezegenin büyük (majör) veya küçük (minör) döneminde, belirli bir düşünce kalıbına yönelik eğilimler ve bu düşünceleri eyleme geçirme güçlerinizi geliştirirsiniz. Büyük gezegensel dönem dediğimiz (dasha), bhukti olarak bilinen ve dokuz gezegenin dönüşümlü olarak yer aldığı küçük gezegensel dönemlere bölünür. Dokuz gezegen, bu ana gezegensel dönemin hakimiyetini, kısa süreler için paylaşır. Büyük gezegensel dönem veya dasha, 6 ila 20 yıl arasında sürerken, küçük gezegensel dönemler veya bhuktiler, herhangi bir dasha'nın öngörülen süresi içinde 8 ay ila 2 yıl arasında değişen sürelerde gerçekleşir. Yaşamınızın herhangi bir noktasında, yaşam koşullarınızı belirleyen işte bu iki gezegensel enerjinin karşılıklı etkileşimidir. Büyük bir gezegensel dönemin gezegeni veya dashanız, küçük gezegensel dönem veya bhukti gezegeninizin enerjilerine dost veya düşman olabilir. Dost gezegenler bir araya geldiğinde hayat keyiflidir ama düşman gezegenler bir araya geldiğinde uyumsuzluklar yaratırlar. Bir dashabhukti raporu sipariş ettiğinizde, size mevcut büyük ve küçük etki gezegenlerinizin (dashabhukti) şu andaki yaşam koşullarınız üzerindeki etkilerini açıklayan ayrıntılı bir belge gönderilecektir.

NADİ ASTROLOJİ

NADİ ASTROLOJİ nedir?

Nadi Astrolojinin 'Süper Bilimi' Ruhunuzun Yolculuk hikayesine ışık tutacaktır. Geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi anlayacaksınız. Nadi Astroloji, 'Işık Biliminin Kanalını Arayın' anlamına gelen “Nadi Jyotish” olarak da bilinir. Daha da ötesi, Nadi'nin bir “Parmak İzleri Bilimi” ve bir “Sesler Bilimi” olmasıdır. Nadi Astrolojinin verdiği İlahi Bilgiler, toplu olarak “Nadi” diye bilinen palmiye yapraklarına kazınmış eski ve kutsal yazıtlara dayanmaktadır. Nadi, Hindistan'ın Büyük bilgeleriyle ortaya çıkmıştır. Bu ilk Zihin Bilimciler, üstün odaklanmış meditatif uygulamalar, ses dalgaları ve diğer ezoterik tekniklerle en yüksek bilince ulaşmışlardır. Bu aşkın bilgi, tüm ruhların geçmiş ve gelecek yaşam öykülerini görmek için bu sınırlı doğrusal zaman gerçekliğini aşmalarını sağlamıştır. Geleceğe bakışları, onlara gelecek zamanlarda hüküm sürecek zorlukları göstermiştir. İnsanlığa olan derin şefkatlerinden, bu gelişmiş ve hızlandırılmış varlıklar, insanların kaderlerini keşfetmeleri ve dönüştürmeleri ve ruhlarını geliştirmeleri için bir fırsat sunmak istediler. Ve Gördükleri Ruhların Hikayelerini yazdılar.

Nadi Yaprağı nedir?

Nadi, ilk zamanlarda sözlü bilgi olarak aktarılırdı. Yazıya dökülmesi bundan 3000 yıl sonra geldi. Ve yazarlar Hindistan'ın binlerce yıldan uzun süredir sahip olduğu edebi, bilimsel, manevi ve astrolojik mirasını kaydetmeye başladılar; bu büyük bir mirastı... Granit plakalar, ince bakır plakalar ve ağaç kabukları, bilgileri kaydetmek için kullanılan ortamlardan bazılarıydı, ancak Nadi bilgileri için palmiye yaprakları tercih edildi. Rishi’ler hikaylerin her harfini özel bir araç veya kalemle kurutulmuş yaprağa dikkatlice aşındırdı. Bu işlem, yaprağın bölünmesini önlemek için tamamen elle yapıldı. Yazı, kelimeler arasında boşluk olmadan neredeyse kesintisizdir. Yaprakların okunması eğitimin yanı sıra Tamil veya Sanskrit dillerinin iyi anlaşılmasının gereklliğinin bir nedeni de budur. Dağlama tamamlandığında, kontrastı arttırmak ve okunabilir hale getirmek için lamba siyahı veya zerdeçal uygulandı ve bunların korunmasına yardımcı olmak de için yağ sürüldü. Aynı “başparmak izi” ya da “ruh grubu” kategorisindeki yapraklar daha sonra iki ahşap kapak arasında bir kordon ile bağlanarak gruplandı.

Nadi Size Ne Fayda Sağlar?

Nadi'nin en büyük değeri, önceki yaşamlarınızdan mevcut yaşamınıza olan bağlantıları anlamanıza yardımcı olmasıdır. Nadi'nin belki de daha büyük önemi, önceki doğumlarınızdan gelen “artık karmanızı” dönüştürmenin (karmik borcunuzu ödemenin) kesin çözümlerini sunmasıdır. Geçmişiniz bu yaşamınıza sizi rahatsız etmeye gelebilir. Rishiler sadece Nadi yaprağına ruhunuzun yol haritasını yazmakla kalmadı, aynı zamanda sizi olumlu bir yola sokacak bir 'şifalar' veya 'düzeltmeler' listesi de yazdı. Geçmişteki hataları veya yanlış kararlarınızı gerçekten düzeltebilirsiniz. Çoğu zaman bu şifalar basit bir kaç takdimde bulunmak için belirli tapınaklara gitmenizi önerir. Hepimiz enerji varlıklarıyız. Belirli bir girdap enerjiyle (vorteksle) uyumlanarak, geçmişe ait elverişsiz karmik enerji imzanızı geri çekebilir ve varlığınızı tekrar doğru bir yola yönlendirebilirsiniz. Çoğu zaman bu enerji girdapları Hindistan'daki tapınaklardır. Bununla birlikte, karmanızın iyileştirilmesi gereken doğasına bağlı olarak, bazen kiliseler, camiler ve diğer belirli kutsal yerler de ziyaret için reçete edilir. Listelenen ilaçların etkisi, geçmiş eylemlerinizin bugünkü kalıntı etkilerini ortadan kaldırır ve bu yaşamdaki isteklerinizde hızla ilerlemenizi sağlar. Nadi, hayatınızla ilgili özel bölümler olan ve “kandams” diye adlandırılan kısımlar şeklinde organize edilir.

Vedik Ay Burcu Hesaplama

VEDİK ASTROLOJİ AY BURCU / YÜKSELEN BURÇ / DOĞUM YILDIZI HESAPLAMA Sizden alınacak bilgiler doğrultusunda Vedik Astrolojisine uygun biçimde Ay Burcunuz Yükselen Burcunuz Doğum Yıldızınız (Nakşatra) Hesaplanarak, tek sayfalık bir raporla size iletilecektir. Raporda, bu 3 bilgi haricinde hiç bir yorumlama yapılmamaktadır. Doğum Haritanızın yorumlanması ile ilgili hizmetlerimiz için lütfen bilgi alınız.

VİJAYALAKSHMİ İLE ONLİNE ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI​

"Ben Vijayalakshmi...
Çok fazla korkunun, güvensizliğin ve çaresiz hissettiren küresel bir durumun olduğu bu kritik zamanda, açıklığa ve duygusal desteğe ihtiyacı olan insanlara desteğimi vermek istiyorum. Özellikle şimdi, astrolojik danışmanlık size yeni umutlar ve çözümler sunabilir. Gezegenlerle 20 yıldır yakın bir ilişkim olduğu için minnettarım ve onların mesajları, hayatınızda ilerlemenize destek olacak rehberlik ve yönlendirme yapmama yardımcı oluyor. Kilidin anahtarla birlikte gelmesi gibi, tüm sorunların bir çözümü olduğuna yürekten inanıyorum.
Hayatın tesadüfen daha iyi olmadığına ama Tanrı'nın lütfu ile daha iyi olacağına yürekten inanıyorum. Seçtiğiniz bu 30 dakikalık / 1 saatlik astroloji seansı, benimle özel konularınızı paylaşabileceğiniz bir astrolojik değerlendirme ve danışmanlık seansı olacak ve sorunlu alanlarınızı, olası beklentilerinizi ve yaşamda ilerlemenizle ilgili korkularınızın nedenlerini bulacağız.
Yeteneklerim doğrultusunda ve İlahi bir lütufla, bu kritik zamanda elimden gelenin en iyisini yapmaya ve önemli duygusal destek sağlamaya kararlıyım. "
Sevgilerimle, Vijayalakshmi.