Miujiza Vedastro

Astroved Hakkında

 Astroved, şüphesiz ki Dünyanın 1 Numaralı Online Astroloji kuruluşudur.

AstroVed, New York’ta kurulmuş olan, ana faaliyetlerini Chennai, Tamil Nadu’da yürüten uluslararası bir organizasyondur. AstroVed.com’un kurucusu Dr.Baskaran Pillai, dünya çapında eğitimi, insani yardımseverlik faaliyetleri ve derin Vedik bilgileri ile tanınmaktadır.

 Astroved’in misyonu, Vedik astroloji ve iyileştirici ritüellerle çözüm sağlayarak dokunduğu her insanın hayatını zenginleştirmektir. Dr.Pillai’nin tezi “Maneviyatın, toplumsal değişim için önemli bir araç olduğudur” ve onun üstün çabaları, Vedik Astroloji, Nadi Astroloji, Betel Leaf (Royal) ve Vishnu Maya şeklinde sayabileceğimiz, çok çeşitli analiz ve şifa hizmetleri yaratmıştır.

AstroVed, antik geleneklerin teknolojilerini modern bilimimizle birleştirmek için sürekli olarak Vedik bilimleri üzerine yapılan araştırmalara finansal kaynak ayırmaktadır. Astrolojiyi bir bilim olarak; bilimsel olarak da doğrulamak için Dünya çapındaki araştırma ve geliştirmeleri kesintisiz biçimde finanse etmektedir.

Şirketin Vizyon İfadesi, “Modern Zamanlar için Eski Vedik Bilgelik” dir ve başarılı bir küresel organizasyon oluşturarak, danışanlarına  finans, ilişki, kariyer, maneviyat, sağlık, iş, aile ve çocuklar alanlarındaki sorunları konusunda muazzam değişiklikler ve çok güçlü kişisel çözümler getirmiştir.

AstroVed.com, Vedik Astroloji prensiplerine ve normlarına dayanarak insanlar için basit ancak güçlü çözümler sağlamaktadır. AstroVed, diğer alanlardaki uzmanlarla birlikte bir Vedik astrolog paneli tarafından yönetilmektedir. İlişkiler, para, kariyer, sağlık, iş dünyası, aile ve diğer sorunlar ile başa çıkmak için basit ama güçlü çözümler sunarlar. Vedik Astroloji Doğum Haritası Analizleri, Nadi Astroloji Okumalarının yanı sıra, hidrasyon ritüelleri, poojalar, tarpanam, homalar ve pradosham ritüelleri şeklindeki şifalandırmaları bir grup eğitimli rahip aracılığıyla reçete ederler veya üyeler adına bizzat yaparlar.

AstroVed, ISO 9001: 2015 sertifikalı bir şirkettir. 

 

MiujizaVedAstro Hakkında

MiujizaVedAstro 2019 yılında Leyla Özlem Demir tarafından Miujiza by Leyla çatısı altında kurulmuş bir Vedik Astroloji Danışmanlık Şirketidir.

Leyla Özlem Demir, 2011 yılından itibaren Dr Baskaran Pillai’nin öğrencisi kimliğiyle tüm çalışmaları yakından takip etmiş ve kendini aynı zamanda Astroved eğitmenlerinden de aldığı Vedik Astroloji eğitimleriyle geliştirmiştir.

Vedik Astrolojinin doğru astrologlar tarafından yönlendirildiğinde ne kadar güçlü bir analiz ve şifalanma aracı olduğunu deneyimlediğinde,  bu hizmetlerin yaygınlaşması amacıyla Astroved ile özel bir temsilcilik anlaşması yaparak, MiujizaVedAstro’yu hayata geçirmiştir.

hizmetler

1.     İngilizce diline hakimseniz, doğrudan hizmetlerin altında verilen butonlara tıklayarak, seçiminizi yaparak, Astroved’e yapacağınız ödeme sonucunda ilgili hizmeti İngilizce dilinde alabilirsiniz.

2.     İngilizcenizin yeteri olmadığını düşünüyorsanız, Astroved’den alacağınız hizmetin yanı sıra, Miujiza VedAstro ekibinden çeviri, rehberlik ve yönlendirme desteği talep edebilirsiniz. Bu hizmet ayrıca ücretlendirilmektedir.