Hakkımızda

MIUJIZA BY LEYLA HAKKINDA

Evrende her şey enerji ve titreşimdir.

Masanın kendi titreşimi vardır, koltuğun kendi titreşimi; çiçeğin kendi titreşimi vardır, böceğin kendi titreşimi…

Ve evren ayrım yapmaksızın her şeyi kendi titreşiminde KORUMAYA hizmet eder. Hem de hiç DEĞİŞTİRMEDEN…

Ruh hallerimizin de kendi titreşimleri vardır. Mutsuzsak evrene mutsuzluk yayarız. Evren de buna karşılık mutsuzluğumuzu SÜRDÜRECEK şekilde hizmet eder yaşantımıza… Çünkü Evren için iyi ya da kötü yoktur. Hangi enerjiyi algılarsa, onu KORUMAYA ÇALIŞIR; hiç DEĞİŞTİRMEDEN…

Demek ki asıl olan, yaşantımıza neyi çekmek istiyorsak, önce O TİTREŞİME ulaşabilmemizdir.

Bunu ANLADIĞIMIZ AN; herşeyi değiştirebiliriz. Ve burada bir din ya da felsefeden değil; KUANTUM FİZİĞİNİN ta kendisinden söz etmekteyiz : Mutlu olmadan; MUTLU OLAMAYIZ!

Peki mutsuzken nasıl mutluymuş gibi titreşebiliriz ki? Evreni kandırmak mümkün olamaz.. Üstelik bilinçaltımız, bilincimizin tam 1000 katı güçte ve 24 saat çalışırken.. Bilincimizin yetmediği yerlerde, bilinçaltımızın titreşimini değiştirebilmek için bir ARACA gereksinim duymaktayız.

İşte yantralar, kadim tılsımlar ve beraberinde yapılan mantralar, kişisel titreşimimizi arzu ettiğimiz şeye uyumlamaya destek olan 15.000 yıllık kadim bir öğretinin ARAÇLARIDIR.

 Ses dalgalarını (mantra) ve onların görsel formları olan kutsal geometri sembollerini ve arketipleri (yantra ve tılsımlar) kullanarak mucizeleri yaşamımıza çekebiliriz. Aslolan ses dalgaları ve mantralardır. Yantralar ve tılsımlar ise mantra meditasyonuna şu şekillerde hizmet ederler :

• Bu sembolleri bilinçaltımız bir şekilde (kolektif bilinçaltı vasıtasıyla) tanır ve gördüğü zaman onların frekansıyla uyumlanır…
• Yantralar ve tılsımların “sesi kendilerinde hapsetme” özelliği vardır. Mantraların frekansına kilitlenip yaymaya devam ederler.
• Günlük yaşamın koşuşturmasında mantra meditasyonlarımızı ihmal etmememiz için somut araçlar şeklinde hatırlatma görevi görürler.

Mantra ve yantra meditasyonuyla BİLİNÇALTI frekansımızı arzu ettiğimiz şeyleri yaşantımıza çekecek düzeye uyumlayabiliyoruz…

İlk adım olarak sizden YAŞAMDAN NELER BEKLEDİĞİNİZİ (NİYETLERİNİZİ) öğreniyoruz. Ve buna uygun olan Yantra ya da Tılsımları öneriyoruz. Sonra doğum bilgilerinizi alarak seçtiğiniz Yantra ya da Tılsıma ilgili mantra ile kişisel uyumlama yapıyoruz.

Size ürününüzü 10 gün içinde detaylı bir mektupla birlikte kargo vasıtasıyla gönderiyoruz. Bu mektupta yantra ya da tılsımınızı kullanırken dikkat edeceğiniz noktalar bulunuyor. Ürün elinize geçtikten sonra mantranızı ve uygulamaları yaparak, frekansınızı yükseltiyor ve arzu ettiğiniz şeyler her neyse, onları yaşamınıza çekiyorsunuz.
Bu süre içinde yantra ya da tılsımınız harekete geçene kadar sizinle whatsapp üzerinden temasta kalıyor ve destek veriyoruz.
Mucizelerimiz bol daim ve hemen olsun…

LEYLA ÖZLEM DEMİR HAKKINDA

1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. Üsküdar Amerikan Kız Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Londra Üniversitesi mezunudur. Procter & Gamble’daki kurumsal yaşamının ardından 1991 yılından bu yana kurucusu ve sahibi olduğu Karya Yönetim Danışmanlığı Şirketini yönetmektedir.

Henüz çok erken yaşlarda başlayan “Ben kimim ve bu yaşama neden geldim?” sorgulaması ve araştırmaları, 2011 yılında Dr. Baskaran Pillai ile karşılaşması sonrası Vedik ve Siddhi öğretilerine yönlenmiştir.

Dr Pillai’den sayısız grup eğitiminin yanı sıra, bire bir özel inisiyasyon çalışmaları da alan Demir, 2017 yılında Miujiza by Leyla markasıyla yantra ve mantra meditasyon danışmanlığına başlamıştır. 2019 yılında kurduğu Miujiza Mindtech şirketiyle de beyin alanında farklı araştırmalara dayalı özel eğitimler vermektedir.

2020 yılında kurulan Miujiza Akademi çatısı altında, Vedik Öğretisi ile ilgili eğitimler veren Leyla Özlem Demir, Pillai Center Resmi Lisansı altında çalışmaktadır. Pillai Center bünyesinde  Küresel çaptaki tüm gönüllülerin koordinatörlük görevini de yürüten Demir, % 200 Yaşam Koçluğu adı altında birebir danışmanlık da vermektedir.

Miujiza by Leyla Tasarım Atölyesi ve ofisi İzmir Urla Sanat Sokağındadır.

Kendisi de İstanbul’un üretme enerjisini tükettiğini fark ederek, 2015 yılında İstanbul’dan göç etmiş; halen Urla’da yaşamaktadır. Bir kız, ayrıca bir kedi, üç köpek ve iki kuş annesidir….

miujiza by leyla
ofis ve atölyemiz