ATEŞ RİTÜELLERİ HOMALAR

ATEŞ RİTÜELLERİ (HOMALAR)

GÜNEŞ ATEŞ RİTÜELİ (SUN HOMA)

Güneş homası (Ateş Ritüeli) Güneş'in desteğini yaşantınıza davet eder. Binlerce şey olmayı düşünebilir, hayal edebilir, ve ümit edebilirsiniz, ama Güneş sizin asıl olduğunuz şeydir! Güneşiniz açısından en iyi benliğinize ulaşmanızı destekler. Çünkü enerjilerinizin gezegensel titreşimlerden maksimum yardım alacakları şekilde çalışmasını sağlar.

AY ATEŞ RİTÜELİ (MOON HOMA)

Ay homası (Ateş Ritüeli) Ay'ın desteğini yaşantınıza davet eder. Ay zihninizi ve duygularınızı yönetir ve başarıyı getirir. Gezegenlerin Kraliçesi olarak kabul edilen Ay, karar verme becerilerinizi olumlu yönde derinlemesine etkiler. Ay homası yapmak, duygularınızı dengeleyebilir, kendi değerinizi arttırmanızı sağlayabilir, sevgiyi ve başarıyı teşvik edebilir ve annenizle olan ilişkinizi geliştirebilir.

MARS ATEŞ RİTÜELİ (MARS HOMA)

Mars homası (Ateş Ritüeli) Mars'ın desteğini yaşantınıza davet eder. Mars coşkulu ve tutkulu bir gezegendir. Grafiğinizde Mars zayıfsa veya kötü yerleşmişse, borç (kredi kartı, tıbbi, ipotek), sağlık ve ilişki sorunları yaratır. Pozitif bir Mars ise size cesaret, şifa ve ekonomik başarı verir. Mars Ateş ritüeli yapmak, Mars'ın sizin üzerinizdeki zararlı etkilerini kontrol etmeye yardımcı olur.

MERKÜR ATEŞ RİTÜELİ (MERCURY HOMA)

Merkür homası (Ateş Ritüeli) Merkür'ün desteğini yaşantınıza davet eder. Derin bilgiyi sembolize eden bu ozel form ile yapacaginiz calisma ile keskin zekanızı ve hitabet gücünüzü gelistirmeniz mümkündür. Merkür ateş ritüelini yapmak, Merkür'ün pozitif enerjisinden yararlanarak yazma, resim, felsefe ve öğrenme alanlarında güçlenmenize yardımcı olur.

JÜPİTER ATEŞ RİTÜELİ (JUPITER HOMA)

Jüpiter Homa (Ateş Ritüeli) Jüpiter'in desteğini yaşantınıza davet eder. Jüpiter, başarının gezegeni ve insanlığın öğretmenidir. Yüksek aklı, gerçeğin vizyonunu, iyimserliği, hoşgörüyü, bilgeliği ve arzuyu temsil eder. Bu ateş ritüeli, çabalarınızın başarı ile sonuçlanmasını, yaratıcılığı arttırmayı, bilgi sahibi olmayı ve başkalarına ilham kaynağı olmanızı destekler.

VENUS ATEŞ RİTÜELİ (VENUS HOMA)

Venüs Homa (Ateş Ritüeli) Venüs'ün desteğini yaşantınıza davet eder. Venüs’ün yöneticisi Lakshmi’dir ve kadın cinsiyetini yönetir. Yaratıcılığınızı kullanmanıza ve yeteneklerinizi ifade etmenize yardımcı olabilir. Uzun ömür, zenginlik, mutluluk,  refah ve iyi eğitim adına destek almak için için Venüs ateş ritüeli yapmayı tercih edebilirsiniz.

SATURN ATEŞ RİTÜELİ (SATURN HOMA)

Satürn Homa (Ateş Ritüeli) Satürn’ün desteğini yaşantınıza davet eder, yaşantınızdaki sıkıntı ve güçlüklerin üzerinden gelebilmek için tercih edebilirsiniz. Satürn'ün güçlü enerjisi hayatınızı etkileyebilir ve bazen zorlayıcı görünebilir, ancak etkisinin amacı sizi doğru yola doğru yönlendirmektir.

RAHU ATEŞ RİTÜELİ (RAHU HOMA)

Rahu Homa (Ateş Ritüeli) Rahu'nun desteğini yaşantınıza davet eder .Rahu, gücünüzü arttırabilecek ve düşmanlarınızı alt edebilecek iki kritik gezegenden biridir. Hayatınızı iyileştirmenize ve olumsuz durumların bile avantajınıza çalışmasına yardımcı olabilir. Rahu ateş ritüeli, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenize, istediklerinizi elde etmenize ve istediğiniz gibi hayata erişmenize yardımcı olabilir.

KETU ATEŞ RİTÜELİ (KETU HOMA)

Ketu Homa (Ateş Ritüeli) Ketu'nun desteğini yaşantınıza davet eder. Ketu, spritüel bir bakış açısı kazanmanıza ve kişiliğinizin gizli pozitif özelliklerini ortaya çıkarmanıza ve refaha ulaşmanıza yardımcı olabilecek iki kritik gezegenden biridir. Genel refah, sağlık ve maddi servet kazanmak için Ketu ateş ritüelini tercih edebilirsiniz.

PARVATİ ATEŞ RİTÜELİ( EVLİLİK İÇİN)

Lord Shiva, Swayamvara Parvati Mantra'yı Tanrıça Parvati Devi'ye verdi. Bu onun ilahi eşiyle yeniden birleşmesini sağladı. Swayamvara Parvati Homa gerçekleştirilerek evliliği geciktiren çeşitli engeller kaldırılır. Uygun gelin veya damat, uygun bir eşle kutsanmıştır.