SORUNLARINIZ İÇİN VEDİK ASTROLOJİ ÇÖZÜMLERİ

SORUNLARINIZ İÇİN VEDİK ASTROLOJİ ÇÖZÜMLERİ

SORUNLARINIZ İÇİN VEDİK ASTROLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Herkesin dönem dönem iş, para, kariyer, aşk, aile, sağlık veya diğer alanlarda yaşadığı sorunlar olabilir. Eğer bu sorunların nedenleri ve çözüm önerileri için Vedik Astrolojiden destek bekliyorsanız, doğru yerdesiniz.
Benzer biçimde yaşamınızdaki kişi astrolojik açıdan size uygun mudur ya da uygun değil midir, evliyseniz eşinizle ilgili sorunların kaynağı nedir ve nasıl çözülebilir gibi alanlarda da danışmak isteyebilirsiniz.
Vedik astrologlarımız vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sizin ve varsa eşinizin doğum bilgilerini (Doğum Tarihi, Yeri ve Saati) inceleyerek Doğum Haritalarınızı çıkaracak, bu dönemde yaşadığınız sorunların astrolojik açıdan nedenlerini tespit edecek ve size uygun reçeteler önereceklerdir.
Bu hizmetimiz genelde 3-4 günde tamamlansa da, gelen taleplerin yoğun olduğu dönemlerde 7 günlük bir süre talep etmekteyiz.

Danışmanlık Bedeli : USD 22

REHBERLİK VE ÇEVİRİ HİZMETİ

Astroved tarafından verilen hizmetler İngilizce dilindedir. Eğer sorununuzu Astroved’e yazılı olarak iletirken ya da gelen raporu okuyup, uygulamalarla ilgili noktaları açığa kavuştururken konuyu bilen kişilerin Türkçe çeviri ve rehberlik desteğine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, o takdirde Miujiza VedAstro’dan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Çeviri ve rehberlik hizmeti bedeli : 115 TL