Etkinlikler

MAHALAYA PAKSHA 2021

ATALARI ŞİFALANDIRMANIN EN GÜÇLÜ ZAMAN PENCERESİ

Atalarınızdan aktarılan karmayı çözmek ve Atasal kutsamaları kazanmak için sizi  21 Eylül – 6 Ekim, 2021 arası yapacağımız özel Mahalaya Paksha Tarpanam Çalışmasına davet ediyoruz.

“Mahalaya Paksha Zamanı, Ataların bu Dünya boyutunda yaşayan torunlarına hediye verme zamanı vardır. Bu Dünyadan ayrılıp başka bir boyutta  yaşamaya başlayan atalar, Mahalaya Paksha’da yaşayan torunlarını cömertçe kutsamaya çağrılırlar. Bu iki haftalık dönem herkes için çok kritik bir önem taşır. Aydınlanmış yogiler ve rishiler bile atalarından kutsamalarını istemek için yılda bir kez gelen bu özel zamanı beklerler.”

– Dr. pillai

Ataların Sizi Kutsaması ve Tüm Kaderinizi Değiştirmesi için 15 Günlük Kritik Güç Penceresi

Pitru Paksha olarak da adlandırılan Mahalaya Paksha, atalarınız için Tarpanam Ritüelini gerçekleştirmeniz için yılın en kritik iki haftasıdır.

Mahalaya dönemi boyunca her yıl milyonlarca Pitrus (atalar), sunduklarınızı Tarpanam aracılığıyla almak ve kutsamalarını size bahşetmek için Dünya düzlemine iner – işte bu kutsamaların kaderinizi değiştirme gücü vardır. Bu iki haftalık pencere, sağlığınız, servetiniz, kariyeriniz ve ilişkileriniz dahil olmak üzere mevcut yaşamınızın tüm yönlerini etkileyen karmayı çözmek için atalarınızdan yardım isteyebileceğiniz en önemli zamandır.

 

Pitrus (Atalar) Sizi Korumak ve Kutsamak İçin Güçlerini Devreye Sokuyor

Dr. Pillai, Pitrus’un ileri düzeyde evrimleşmiş ruhlar olan yüce atalarınız olduğunu açıklıyor. Onlar, sizi koruma ve kutsama güçleri de dahil olmak üzere, yaşamınız üzerinde ilahi bir etkiye sahiptirler. Mahalaya, yüce atalarınızdan ömür boyu kutsamalarını almak için yılın en kritik zamanıdır. Onların kutsamalarını kazanmak, kronik sorunların üstesinden gelmek ve tatmin edici bir yaşam sürmek için hayati öneme sahip kabul edilir.

Mahalaya Tarpanam Ritüelleri 2 Farklı Ata Karmasını Çözüyor

Dr. Pillai, aydınlanmış yogilerin ve rishilerin bile atalarından kutsama almak için her yıl Mahalaya zamanını beklediklerini söylüyor. Mahalaya Paksha sırasında Tarpanam’ı (Atalara Sunulanlar) uygulamak önemlidir, çünkü hayatınızdaki mucizelere tanık olmanıza yardımcı olmak için iki tür karmayı çözebilir. Birincisi atalarınızın kurtuluşunu engelleyen karma, ikincisi ise atalarınızın kutsamalarını almanızı engelleyen karmadır. Markandeya Purana, ataların Tarpanam Ritüelinden hoşnut olduklarında, ritüelleri uygulayan akrabalarına bolluk bereket dolu, bilgece ve sağlıklı bir yaşam bahşettiklerini belirtir.

Kutsal yazılara göre, Mahalaya döneminde 15 günlük Ay evrelerinin her birinde, farklı sorunları çözmek için Tarpanam Uygulaması yapabilirsiniz.

Biz de bu sene özel bir Mahalaya Paksha programı açıyoruz. Katılımcılara Tarpanam Ritüeli uygulaması yapmayı öğretip, 15 gün boyunca her gün üzerinde çalışacakları niyetleri bildiriyoruz.

15 günün sonunda çalışmayı özel bir ateş ritüeli ile taçlandırıyoruz.

Mahalaya Paksha Paketi ile ilgili bilgi almak isterseniz lütfen aşağıda bulunan butona tıklayınız.

Katılım için son tarih 20 Eylül 2021 Pazartesi…

tüm etkinliklerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki abonelik formunu lütfen doldurunuz.